Pouštní oblast ve východní části Kalifornie - Údolí smrti - je nejteplejším místem na světě, které láká každoročně statisíce turistů.
Ubytování v Údolí smrti
Typ ubytování
Camping Hotely a motely
Úžasné přírodní scenérie nabízí i dalších z národních parků na jihozápadě USA - Sequoia.

Hotely a motely v Údolí smrti

Death Valley nabízí několik možností ubytování – od primitivního campingu až po luxusní přenocování ve Furnace Creek Inn. Díky omezeným možnostem je však cena lepšího ubytování poměrně vysoká.

Furnace Creek Inn je nejluxusnější možností ubytování v Údolí smrti; je součástí Furnace Creek resortu a nachází se v oáze ve Furnace Creek. Otevřen je zpravidla pouze v sezoně, tj. od od října do května a v blízkosti se nachází například osmnáctijamkové golfové hřiště. Ceny odpovídají luxusu a lokalitě – pokoj je možno pořídit od 350 USD za noc.

Levnější možností přímo v Furncace Creek resortu je blízký Furnace Creek Ranch. Nabízí standardní kvalitu ubytování po celý rok a ceny jsou zde již výrazně příznivější než ve vedlejším Innu. Vybrat si je možno z 224 pokojů v třech různých kvalitách za ceny začínající na 150 USD.

Další možností v nabídce Death Valley je hotel ve Stovepipe Wells nabízející ubytování ve více než 80 pokojích a disponující krásným výhledem na písečné duny Mesquite Flat. Hotel je otevřený celoročně a nabízí ubytování ve třech cenových relacích, které začíná na 100 USD za pokoj a noc.

Skromnější ale pro běžného návštěvníka plně vyhovující ubytování nabízí i Panamint Springs Resort; čtrnáct pokojů, v kterých lze strávit noc již od 80 USD.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek udolismrti.cz zakázáno.    © 2016 udolismrti.cz
Oktoberfest
Kontakt
  |   Ochrana soukromí