Pouštní oblast ve východní části Kalifornie - Údolí smrti - je nejteplejším místem na světě, které láká každoročně statisíce turistů.
Ubytování v Údolí smrti
Typ ubytování
Camping Hotely a motely
Partneři
Jihozápad USA je plný krásných národních parků a přírodních památek. Navštívit zde lze například Grand Canyon, jeden ze sedmi divů světa. Více než milion turistů ročně navštíví i národní park Joshua Tree. K návštěvě Spojených států láká řada dalších míst; oblíbeným cílem pro dovolenou je třeba prosluněná Florida.

Ubytování v Údolí smrti

I přes v létě často těžko snesitelné teploty volí řada návštěvníků možnost přenocovat přímo v Death Valley. Ať už je to zážitek strávené noci ve stanu na místě pod úrovní hladiny moře při teplotě v noci neklesající pod 30 stupňů Celsia, či přenocování v luxusním hotelu s možností zahrát si druhý den ráno golf na místním osmnáctijamkovém hřišti.

Death Valley tak nabízí možnosti ubytování pro různé typy hostů. Devět kempů, z nichž část je pro veřejnost otevřena pouze po určité roční období, nabízí zpravidla dostatek místa pro stanaře, neboť zvláště v letních měsících není o přenocování v Údolí smrti velký zájem. Ubytování v kempech je levné a zařízení zpravidla fungují na bázi, kdo dřív přijde.

Počet hotelových zařízení je v Death Valley samozřejmě omezen, ale všechny nabízí standardní úroveň ubytování a některé dokonce luxusní. Tomu odpovídají i ceny, kdy je zpravidla obtížné pořídit pokoj na noc za méně než 100 USD. U nejluxusnějšího hotelu Furnace Creek Inn pak ceny začínají až na 350 USD za pokoj a noc.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek udolismrti.cz zakázáno.    © 2016 udolismrti.cz
Oktoberfest
Kontakt
  |   Ochrana soukromí