Pouštní oblast ve východní části Kalifornie - Údolí smrti - je nejteplejším místem na světě, které láká každoročně statisíce turistů.
Co dělat v Údolí smrti
Aktivity
Pěší turistika Golf

Golf v Údolí smrti

Údolí smrti určitě nepatří k tak vyhledávaným golfovým destinacím USA jako třeba Florida, přesto se i v nehostinných podmínkách Údolí smrti nachází kvalitní osmnáctijamkové hřiště, které by tam zřejmě nikdo nehledal. Součástí resortu Furnace Creek je tak i velmi dobře udržované oázové hřiště, které může milovníkům golfu nabídnout nevšední zážitek ze hry na úrovní hladiny moře.

Hřiště bylo původně otevřeno již v roce 1931, přičemž v roce 1997 prošlo kompletní renovací. Je považováno za jedno z nejtěžších v USA, a to i díky poněkud větší gravitaci a atmosférickému tlaku v nízké nadmořské výšce. Zamluvit si hru na hřiště ve Furnace Creek lze i online, přičemž hra v hlavní sezoně (říjen až květen) přijde zhruba na 70 USD.

Golfové hřiště v Údolí smrti / Death Valley

Na hřišti jsou organizovány i turnaje, zpravidla na začátku a konci hlavní sezony. Zakoupit lze i výhodné golfové balíčky, kdy v případě rezervace hotelu ve Furnace Creek je možno hrát golf za nižší ceny.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek udolismrti.cz zakázáno.    © 2016 udolismrti.cz
Oktoberfest
Kontakt
  |   Ochrana soukromí